неділя, 31 грудня, 2017, 6:40 Світ
У Росії вже не приховують своїх планів щодо України на 2018 рік

Делегація Російської Федерації в мінській Тристоронньої контактній групі має намір домогтися повного звільнення полонених на Донбасі.

З такою заявою виступив постпред Росії в контактній групі Борис Гризлов, – повідомляє replyua.

«Передбачуваний обмін утримуваними сторонами конфлікту на Донбасі людьми стане першим етапом. Росія в контактній групі хоче, щоб всі сторони конфлікту виконали всі зобов’язання до повного визволення утримуваних, незважаючи на будь-яку можливу протидію. Контактна група продовжує роботу, і буде працювати з обміну всіх утримуваних осіб», – заявив він.

Також, за словами Гризлова, в наступному році представники Росії в ТКГ мають намір продовжувати системну реалізацію Мінських угод, для чого «необхідно приступити до вирішення політичних питань».

«У тому числі найголовніший – введення особливого статусу Донбасу за формулою Штайнмайера і амністію. У сфері економіки ми маємо намір домагатися повного зняття економічної і транспортної блокади Донбасу. У сфері безпеки – на реальному і стабільному розведенні сил від лінії зіткнення, дотриманні режиму припинення вогню з жорсткою дисциплінарною відповідальністю для його порушників», – пояснив Гризлов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-16 23:49 :55