Новини » Економіка 30 грудня, 2017, 16:42
Невеликим містам України пропонують створити єдину «хмару» для впровадження е-квитка

Міжнародні експерти Європейського інвестиційного банку підготували звіт про стан галузі громадського транспорту в українських містах, а також рекомендації щодо впровадження електронного квитка на основі найкращих світових практик.

Експерти співпрацювали з робочою групою з впровадження електронного квитка в Україні, створеної при Міністерстві інфраструктури, повідомляє Урядовий портал.

Рекомендації, запропоновані в звіті, можуть допомогти українським містам ефективно запровадити електронний квиток та значно поліпшити сферу міського транспорту, зазначається у повідомленні.

Експерти дали свої рекомендації для єдиного стандарту електронного квитка в містах та запропонували для міст, які не хочуть окремо самі запускати цілу систему, єдине хмарне рішення. Сенс концепції в тому, що малим і середнім містам може бути складно і дорого впроваджувати окремі системи е-квитка, тому можна створити одну систему і надати містам доступ до неї. А в «хмарі» вже кожне місто зможе встановлювати свої маршрути, тарифи, перевізників тощо.

При цьому, якщо у представників міст є бажання брати участь в пілотному проекті щодо створення безпечних «хмарної» системи е-квитка, то Команда підтримки реформ Міністерства інфраструктури готова підтримати першопрохідців в оформленні спільної заявки на отримання міжнародної фінансової допомоги для реалізації цього проекту і його подальшої координації.

Заявки просять надсилати на e-mail: e-ticket@mtu.gov.ua з обов’язковим зазначенням контактів відповідального.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 03:22 :45