Новини » Регіони 29 грудня, 2017, 10:20
Знані волинські спортсмени отримали квартири у Луцьку

Луцька міська рада надала квартири в місті видатним спортсменам області.

Про це IA ZIK повідомили в прес-службі міськради облцентру.

Нещодавно на засіданні виконавчого комітету міськради погодили надання квартир у Луцьку заслуженому майстру спорту України міжнародного класу Яні Беломоїній та майстру спорту України міжнародного класу Марії Повх.

Із цього приводу відбулася зустріч спортсменок із представниками міської та обласної влади – першим заступником міського голови Григорієм Недопадом, заступниками міського голови Костянтином Петрочуком та Олександром Рачковим, радником міського голови Ігорем Поліщуком та депутатом обласної ради В’ячеслоавом Рубльовим.

На початку гостей привітав радник міського голови  Ігор Поліщук.

«Я радий, що міська та обласна влада знайшли можливість придбати вам квартири. Ваші досягнення є надзвичайно важливими для нашого міста та країни і заслуговують значно більшої подяки», – зазначив він.

Найщиріші вітання від депутатського корпусу обласної ради передав В’ячеслав Рубльов.

Марія Повх подякувала представникам обласної та міської влади за підтримку. За її словами, волинські спортсмени й надалі будуть активно тренуватися та підкорювати нові вершини, аби прославляти своє рідне місто та державу. Попереду у них підготовка до Олімпійських ігор, що відбудуться у 2020 році в Токіо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 00:02 :12