Новини » Львів Читать эту новость на русском

У Дрогобицькому районі дітям, позбавленим батьківського піклування, вручили ключі від квартир

Cьогодні, 29 грудня, керівники Дрогобицького району вручили ключі від двох квартир дітям, позбавлених батьківського піклування.

До відремонтованого приміщення трьохкімнатної квартири, де буде проживати родина Голяків, сьогодні прийшли привітати дітей голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, заступник голови РДА Іван Мізерник, заступник голови райради Володимир Стецівка, сільський голова села Попелі, де народилися діти, Тарас Біликівський, начальник служби у справах дітей Ольга Солтис, сусіди.

Освятив приміщення отець Андрій Безушко, який побажав молодим господарям миру та злагоди в новому помешканні, а всім, хто долучився до цієї гарної події радості, успіхів та благополуччя, адже творити добро – покликання кожної людини.

Вручення ключів мало відбутися ще на Миколая, але було вирішено не поспішати, щоб провести необхідні ремонтні роботи. До речі, завдяки допомозі Дрогобицької міської влади було проведено ремонт під’їзду будинку на вул. Грушевського, у якому – куплена квартира. А до ремонту помещкання долучились Дрогобицька райдержадміністрація та районна рада.

Квартири було придбано за кошти обласного, районного та сільських бюджетів у рамках реалізації обласної та районної програм забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки.

Сьогодні ж в райдержадміністрації були вручені ключі, уродженцю Дрогобицького району, який навчається в Червоноградській школі-інтернаті Володимиру Пігуту. Для нього було придбано житло в місті Червонограді. Окрім керівників району, працівників райдержадміністрації та районної ради Володимира Пігута привітав єпископ Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ, владика Ярослав Приріз і побажав, щоб Господь дарував щастя, добробут та побільше гарних подій у житті.

Своєю чергою, Володимир Шутко та Михайло Сікора зауважили, що в районі ведеться злагоджена робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Це ваше перше соціальне житло, певний старт. А далі живіть, працюйте, творіть для себе, для інших, для України», – сказали вони.

Нагадаємо, що для Володимира Пігута було куплене житло в м. Червоноград, а для чотирьох дітей з сім’ї Голяк – у м. Дрогобичі. Загалом на їх купівлю було затрачено 937 тис. грн, з них 530 700 грн з обласного бюджету, 90 000 грн – з районного та 316 300 грн – з сільських бюджетів.

Loading...