п'ятниця, 29 грудня, 2017, 8:36 Львів
У Дрогобичі спорудять ще один спортивний майданчик

Учора, 28 грудня, сесія Дрогобицької міської ради прийняла остаточне рішення щодо території між будинками № 16 на вулиці Княгині Ольги та № 28 на вул. Володимира Великого (ОСББ «Карпати-1»). Земельну ділянку передано ОСББ «Карпати-1» для спорудження дитячого майданчика.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Останнім часом ця земельна ділянка стала об’єктом суперечок між мешканцями обох будинків, які прагнули розділити її між собою, – розповілиу прес-службі.

 З цього приводу 2 жовтня міський голова Тарас Кучма провів виїзний прийом, де під час зустріч з мешканцями цих будинків з’ясувалося, що суперечка виникла через бажання жителів будинку №28 на вул. Володимира Великого спорудити на цій ділянці спортивний майданчик. Однак, мешканцям будинку №16 на вул. Княгині Ольги невідомою особою було повідомлено, що насправді територію, відведену під будівництво дитячого майданчика, мають намір приватизувати, передавши у власність кооперативному будинку №28 на вул. Володимира Великого, і на цьому місці збудувати торговий центр або щось на кшталт цього. Відтак, останніми було розпочато збір підписів про відмову від спорудження на цій ділянці спортивного майданчика.

Учора позиції обох сторін були заслухані на сесії міської ради. Відтак було прийнято остаточне рішення про відведення земельної ділянки площею 11 459 кв м ОСББ «Карпати-1». На цій ділянці заплановано спорудження спортивного майданчика, а в майбутньому – спортивного комплексу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 23:07 :55