п'ятниця, 29 грудня, 2017, 11:05 Суспільство
Дружина екс-заступника глави АП переоформила бізнес у Криму за законами РФ, – адвокат Януковича
Андрій Сенченко. Фото: radiosvoboda.org
Андрій Сенченко. Фото: radiosvoboda.org

Адвокат Віталій Сердюк, який захищає екс-президента Віктора Януковича в рамках процесу про державну зраду, заявив про наявність у дружини колишнього заступника голови Адміністрації президента України Андрія Сенченка бізнес-активів, які були перереєстровані відповідно до вимог російського законодавства після початку окупації півострова.

Цю інформацію Сердюк опублікував на своїй сторінці Фейсбук.

На думку адвоката Сердюка, 28 грудня, під час засідання суду в справі про держзраду Януковича, Андрій Сенченко, який виступав в ролі свідка з боку держобвинувачення, надав суду недостовірну інформацію, вказавши, що бізнес-активи його і найближчих членів його сім’ї були націоналізовані після початку окупації Криму. Зокрема, Сердюк опублікував скан-копії реєстраційної інформації з Єдиного Державного Реєстру юридичних осіб РФ по двом підприємствам, в кожному з яких власником 25% акцій є дружина політика Сенченко Тетяна Яківна.

Цю публікацію Сердюк супроводжує наступним коментарем: «Перереєстрація сімейного бізнесу свідка Андрія Сенченка в 2015 році в Криму за законодавством Російської Федерації – гідна відповідь лідера Майдану на питання: «Чий Крим?!»... До речі, на засіданні суду на питання захисту про цей бізнес, Сенченко заявив, що він був націоналізований окупантами».

Зокрема, мова йде про два підприємства – ТОВ «Промтекстиль» і ТОВ «Бізнес Альянс». В опублікованій скан-копії документів зазначено, що дані підприємства були перереєстровані їх власниками відповідно до норм законодавства України в кінці 2014 і на початку 2015 рр.

На офіційному сайті Федеральної податкової служби РФ в базі даних Єдиного держреєстру юросіб РФ інформація про зазначені підприємствах дійсно присутня і в обох ТОВ співвласником 25% акцій значиться дружина Андрія Сенченка – Тетяна Сенченко.

ТОВ «Бізнес Альянс» зареєстроване в м Сімферополь, ул.Козлова 45 а. Дата перереєстрації – 24 грудень 2015. Основним видом економічної діяльності цього підприємства є «будівництво житлових і нежитлових будівель», а також ряд інших видів діяльності в сфері будівництва і торгівлі.

У свою чергу ТОВ «Промтекстиль» зареєстроване також у м. Сімфірополь, ул.Радіо 4. Дата перереєстрації відповідно до законів РФ 9 грудня 2014 р. У переліку видів діяльності підприємства значиться виробництво бавовняних волокон, одягу, різних текстильних виробів, а також оптова торгівля одягом, пишуть «Українські новини».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-19 13:47 :41