Новини » Політика 29 грудня, 2017, 15:43
Довіра до поліції впала через некомпетентних реформаторів, – експерт

Рівень довіри до оновленої поліції впав із 70% до 31% через те, що реформу проводили некомпетентні особи. Вони нехтують принципами правової держави і законності.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив полковник міліції у відставці, експерт із питань правоохоронних органів Віктор Столбовой.

Зараз лише 31% українців довіряє оновленій поліції. Та, на думку Столбового, цей показник лише падатиме. Адже ще на початку реформуи МВС називали найуспішнішою та навіть авангардною. Однак, на справді, усе виявилось зовсім інакше.

«Ще з самого початку новій патрульній поліції довіряло понад 70% населення. Та через те, що реформи проводилися некомпетентними особами, що не мали ані професійної юридичної освіти, ані практичних навичок роботи у правоохоронній сфері, рівень довіри суттєво знизився», – наголосив експерт.

Понад те – по рівню злочинності за три роки реформи із 130 держав Україна опинилася на 116 місці.

«Ось вам реальна оцінка авангардної реформи, куди ми впали, наче в яму. Реформатори – починаючи із Президента України та голови уряду, і закінчуючи керівником МВС– грубо нехтують Конституцією та принципами правової держави і законності. Вони, там, де їм вигідно, підмінюють принцип революційної доцільності», – підкреслив Столбовой.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 10:15 :16