Новини » Політика 29 грудня, 2017, 17:15
Аваков наказав не фіксувати порушення ПДР, якщо авто на «євробляхах», – Верещук

Ймовірно, влада заборонила фіксувати випадки порушень ПДР, які скоїли водії автівок на іноземній реєстрації. Адже тоді статистика аварій на дорогах була б вражаючою.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловила директор Центру Балто-Чорноморських досліджень Ірина Верещук.

«Міністр Аваков особисто дав наказ не фіксувати порушення ПДР, якщо автівка має іноземну реєстрацію. Адже дуже багато водіїв на «євробляхах» недотримуються правил. Коли б їх теж враховували, то статистика була б дуже невтішною», – говорить гостя програми.

Експерт підкреслила: українці бачать статистику злочинності, тому непотрібно обманювати їх несправжніми цифрами.

«Від кого ми приховуємо статистику? Хіба українцям невідомо, які страшні аварії відбуваються на дорогах? Держава закриває очі, а так не можна, коли ми проводимо реформи. Керівник країни мусить брати на себе тяжку відповідальність і бути правдивим», – звертає увагу директор Центру Балто-Чорноморських досліджень.

Експерт наголосила: Україні слід повчитись у Європи говорити відкрито з суспільством про проблеми держави.

«Історія знає безліч тяжких моментів: Друга світова війна, стрибки злочинності. Озираючись назад, я розумію, що не треба боятися говорити про проблеми. Європа не має цього страху. Так, у них теж стаються теракти, також є проблеми із поліцією. Проте, представники влади роблять круглі столи і говорять про негаразди відкрито, закликаючи громадян вирішувати усе разом», – каже Верещук.

Нагадаємо, начальник Департаменту патрульної поліції заявив, що у 2017 році було зафіксовано 146 тисяч випадків ДТП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 04:13 :50