Новини » Світ 29 грудня, 2017, 6:46
Аналітики Stratfor США назвали людей з оточення Путіна, яких він втратить у 2018 році

В Росії в 2018 році посиляться авторитарні тенденції, оскільки президент РФ Володимир Путін буде обмежувати владу деяких людей зі свого найближчого оточення.

Про це йдеться у прогнозі на наступний рік розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, який є в розпорядженні «Апострофа».

«У наступному році внутрішні чвари в Кремлі посиляться. У той час як впливові представники еліт, такі як чеченський лідер Рамзан Кадиров і нафтовий магнат Ігор Сєчін, відступляться від Путіна заради власних інтересів, президент Росії оточить себе своїми найвірнішими радниками, які захистять його і допоможуть йому реалізувати свою політику. Путін не буде розправлятися з відступниками, але може зробити перестановки в адміністрації, щоб обмежити їхню владу. Результатом стане ще більш централізоване, авторитарне президентство і більше фрагментована політична система», – пишуть американські аналітики.

Також вони пророкують успіх опозиційних сил на місцевих виборах в Росії в наступному році, що викличе відповідну реакцію Кремля.

« Порівняно з президентськими виборами, регіональні голосування обіцяють більш жорсткі перегони для «Єдиної Росії». Ліберальні опозиційні групи досягли успіхів на регіональних виборах у цьому році. Щоб не допустити повторення їхнього успіху на виборах 2018 року, Кремль буде використовувати їхні розбіжності. Москва може також вжити жорстких заходів, щоб спробувати обмежити протести по всій країні, одночасно дозволивши деяким демонстраціям продовжуватися, щоб таким чином послабити політичну напругу в Росії», – відзначають аналітики Stratfor.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 00:59 :28