четвер, 28 грудня, 2017, 9:55 Політика
Звільнений з полону Ігор Козловський: У Донецьку зараз суміш «37-го року і 50-х або 70-х років»
Звільнений з полону бойовиків керівник Донецького обласного відділення Української асоціації релігієзнавців, президент Донецької обласної ГО «Центр Діскавері» Ігор Козловський. Фото: novosti.dn.ua
Звільнений з полону бойовиків керівник Донецького обласного відділення Української асоціації релігієзнавців, президент Донецької обласної ГО «Центр Діскавері» Ігор Козловський. Фото: novosti.dn.ua

Звільнений з полону бойовиків керівник Донецького обласного відділення Української асоціації релігієзнавців, президент Донецької обласної ГО «Центр Діскавері» Ігор Козловський, заявив, що має намір продовжувати наукову і викладацьку діяльністю, в тому числі брати участь в міжнародних проектах.

Про це повідомляє 112 Україна.

Козловський вважає, що зараз на окупованому Донбасі встановилася система, характерна для тоталітарних режимів.

«Нічого не можна сказати про проукраїнські настрої (на окупованих територіях, – ред.), тому що навіть якщо вони і є у людей, то їх побоюються висловлювати. Зараз там тоталітарна система – такий собі «мікс» «37-го року і 50-х або 70-х років», – сказав учений.

Також Ігор Козловський поділився спостереженнями про те, що ситуація в окремих регіонах Донецької і Луганської областей сильно змінилася: багато хто відчуває невдоволення речами, які відбуваються в «республіках», але ніхто не знає, як знайти вихід зі становища, що склалося, коли навколо «багато людей зі зброєю».

Нагадаємо, 27 грудня відбувся масштабний обмін полоненими між Україною і бойовиками окупаційних сил РФ на Донбасі. В результаті були звільнені 74 українських заручника. Україна передала на окуповані території 233 людини.

Читайте також: Краще 8 років в українській в’язниці, ніж в ОРДЛО: стало відомо, хто відмовився їхати

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 11:43 :34