Новини » Львів 123

У Львові нетверезий правоохоронець з Луцька їздив за кермом службового авто

Фото: facebook.com/igor.zinkevych

У Львові патрульна поліція склала протокол на правоохоронця з Волині, який перебував за кермом службового автомобіля у стані алкогольного сп’яніння.

Як повідомив координатор групи «Варта 1», депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич у Facebook, до поліції надійшло повідомлення від громадян про те, що двоє осіб у цивільному, від яких тхнуло алкоголем, посадили п’яну жінку в припарковане авто поліції на заднє сидіння. На питання, що робить цей автомобіль на парковці шість годин, відповідь була, що це службовий автомобіль з Луцька. Пізніше вони поїхали.

«Львівська поліція зупинила авто, у водія при перевірці драгером показало 0,69 проміле, оформили протокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, також передана інформація керівникам поліції Волині щодо цієї події», – повідомив Зінкевич.

Фото: facebook.com/igor.zinkevych
Фото: facebook.com/igor.zinkevych

У прес-службі патрульної поліції Львова повідомили, що отримали орієнтування від небайдужих громадян: «Зупинили даний транспортний засіб. У водія виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Він в присутності свідків пройшов огляд на пристрої драгер. Результат – 0,69 проміле. Склали протокол за керування в нетверезому стані».

 

Loading...
Loading...
Loading...