четвер, 28 грудня, 2017, 16:50 Регіони
«Івано-Франківськводоекотехпром» купив авто за 595 тис. грн з кріпленням для дитячих крісел

Комунальне підприємство «Івано-Франківськводоекотехпром» 14 грудня за результатами тендеру замовило дочірньому підприємству «Автотрейдінг-Одеса» легковий автомобіль Skoda Octavia за 595 тис грн.

Про це  пишуть «Наші гроші».

Фірма поставить Skoda Octavia A7 у комплектації Ambition. Підприємство забажало, щоб серед характеристик безпеки була підготовка для кріплення 2 дитячих крісел на задньому сидінні (ISOFIX) та дитячі замки в задніх дверях.

«Навіщо комунальному підприємству, яке відповідає за водопостачання та водовідведення, потрібно купувати легковий автомобіль седан за шістсот тисяч з конструкціями для кріплення двох дитячих крісел? Потрібно негайно утворити справжню наглядову раду в підприємстві та запровадити систему ризик-менеджменту для закупівель. Адже важливо не лише як комунальні підприємства витрачають гроші платників податків, але й на що саме. Чи дійсно зараз є потреба в купівлі такого автомобіля і чи це відповідає стратегії розвитку підприємства?», – так прокоментував закупівлю КУРСУ член правління ГО «Антикорупційна платформа» Тарас Случик.

На торгах у «Автотрейдінг-Одеса» були два конкурента: ТОВ «Автомобільний дом «Соллі-плюс» та ТОВ «Еспресс-авто». Їх пропозиції були вищими. Очікувана ціна склала 618 тис. грн.

За підсумками 2016 року «Водоекотехпром» отримало збитків у розмірі 46,8 млн грн, а за перші три квартали 2017 року – 13,3 млн грн.

З серпня 2017 року комунальне підприємство очолює 41-річний Роман Кімачук. У своїй декларації за минулий рік він вказав, що його дружина придбала автомобіль Toyota Camry 2007 року випуску нібито за 40 тис. грн.

До призначення Кімачук працював директором зі стратегічного розвитку КП «Івано-Франківськводоекотехпром», був депутатом Івано-Франківської міської ради минулого скликання від ВО «Свобода». Кімачук разом з дружиною виховує трьох дітей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-22 04:30 :57