Новини » Львів 70

У Львові патрульні перевіряють, чи на ялинках, які продають у місті, є чипи

У Львові кілька днів поспіль патрульні поліцейські виїжджають на місця продажу ялинок і перевіряють наявність чипів та штрих-кодів на хвойних.

Без них продавати новорічні дерева заборонено, наголошує прес-служба патрульної поліції Львова.

Дуже часто продавці йдуть на хитрощі і, маючи кілька бірок, привозять в рази більше ялинок. А далі, головне домовитися з покупцем, аби той відмовився від свого чипу. Тоді підприємливі громадяни в кращому випадку прикріплюють до заздалегідь прихованих ялинок зекономлені чипи.

Патрульні спільно з представниками лісгоспів, а також дільничними інспекторами поліції вже зафіксували кілька випадків незаконного продажу ялинок на Привокзальному, Стрийському ринках та біля Торгового комплекс «Іскра». З десяток хвойних вже вилучили.

Також патрульні поліцейські перевіряють усі автомобілі, які транспортують ялинки на дорогах державного значення. У разі відсутності маркувань викликають слідчо-оперативні групи.

Патрульні нагадують, за незаконний продаж ялинок передбачена відповідальність статтею 65 КУпАП (незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка), а також стаття 246 ККУ «Незаконна порубка лісу», а також за порушення правил торгівлі.

Правоохоронці закликають громадян не порушувати правила торгівлі хвойними дерева, а покупців вимагати, аби на ялинці був штрих-код.

Loading...
Loading...
Loading...