live
Новини » Політика

Розенблат: Суддя має відповідати усім вимогам європейського суспільства

Президент просив парламент відкликати два законопроекти про Антикорупційний суд, які заважали йому подати свій. Він це зробив, а тепер, як то кажуть, черга за парламентарями.

Про це у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив позафракційний народний депутат Борислав Розенблат.

Обранець, коментуючи запропонований Президентом законопроект про Антикорупційний суд, зазначив, що позитивним моментом є те, що Президент виконав свою обіцянку.

«Те, що Президент обіцяв – Президент зробив. І це позитивно. Адже він просив парламент відкликати два законопроекти, які заважали йому подати свій законопроект. Він це зробив, а тепер, як то кажуть, черга за парламентарями», – заявив Борислав Розенблат.

Народний депутат каже, що відтепер люди мають звикнути до того, що усі суди в Україні повинні бути антикорупційними.

«Людина має прийти до будь-якого суду і отримати там прозоре та справедливе рішення згідно з чинним законодавством. Не має бути так, що одні суди судять справедливо, а інші – ні», – наголосив Розенблат.

Народний обранець додав, що власне для цього в Україні і проводиться судова реформа.

«Власне зараз готується указ, а він, до речі, схвалений Вищою радою правосуддя, про те, що будуть об’єднувати багато судів. Маю на увазі районні суди. Це дасть змогу суддям знову пройти конкурс. Тобто, будуть ті, хто перейдуть, а будуть і ті, хто заново проходитиме процедуру.

Тому я вважаю, що суддя в Україні має відповідати усім законам не тільки чинного законодавства, а й усім вимогам європейського суспільства. Саме європейського!», ­– акцентував Борислав Розенблат.

 Loading...
Loading...
Loading...