Новини » Світ 27 грудня, 2017, 9:59
Перед Різдвом у Венесуелі випустили із тюрем понад 40 опозиціонерів
Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

У Венесуелі випустили із в’язниць 44 опозиціонери соціалістичного уряду. Їм пом’якшили покарання.

Про це повідомляє «112 Україна» з посиланням на Reuters.

Правозахисники підтримали це рішення. Але й засудили чинний режим за «маніпуляції цими справами з метою отримання політичної вигоди».

В адміністрації президента Ніколаса Мадуро оголосили, що загалом свободу отримають близько 80 осіб, затриманих під час протестів у 2014 та 2017 рр. Їм інкримінують скоєння різноманітних злочинів, починаючи із застосування насильства і до вчинення підривних дій. Тюремне ув’язнення їм замінять на альтернативні покарання, такі як громадські роботи.

Водночас, як підкреслюють правозахисники, більшість опозиціонерів правлячого режиму лишаються за ґратами.

Рішення ухвалили напередодні зустрічі влади та опозиції у Домініканській республіці, запланованої на початок січня.

Нагадаємо, в серпні повідомлялося, що у в’язницях Венесуели за політично мотивованими звинуваченнями перебувають 590 осіб.

Після запровадження Сполученими Штатами нових економічних санкцій проти Каракаса Конституційна асамблея Венесуели видала указ про початок судового процесу щодо представників опозиції, обвинувачених у державній зраді. Опозиціонерів, зокрема, підозрювали у тому, що вони зверталися до влади Сполучених Штатів із проханням про економічні санкції проти Венесуели та початок збройного вторгнення до країни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 05:58 :23