середа, 27 грудня, 2017, 10:41 Регіони
Депутати Івано-Франківської облради просять врегулювати плату за землю спільної власності

Депутати Івано-Франківської обласної ради звернулися до Президента України, прем’єр-міністра У та голови Верховної Ради щодо врегулювання на законодавчому рівні можливості справляння до обласного бюджету плати за землі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Про це сьогодні, 27 грудня, повідомив власкор IA ZIK.

«На сьогодні існує неузгодженість норм бюджетного та земельного законодавства, оскільки обласні ради, будучи орендодавцями земельних ділянок спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, укладаючи договори оренди землі, позбавлені важелів впливу на фінансово-бюджетне регулювання механізму сплати орендної плати на рівні обласного бюджету», – йдеться у зверненні.

До земель спільної власності територіальних громад області відносяться і землі лісогосподарського призначення, які перебувають в користуванні обласного комунального агролісогосподарського підприємства. На значній частині таких земель пролягають мережі лінійних комунікацій, навколо яких формуються спеціальні охоронні зони. 

«Справляння плати за землі спільної власності територіальних громад області сприятиме збільшенню надходжень до обласного бюджету, які можна буде в подальшому спрямовувати для забезпечення реалізації спільних програм соціально-економічного розвитку, в першу чергу, для належного утримання майна спільної власності територіальних громад області», – йдеться у зверненні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 02:06 :52