вівторок, 26 грудня, 2017, 13:33 Політика
Закон про імпічмент нічого не дасть, – Солонтай

Усі спроби змусити владу створити і ухвалити закон про імпічмент будуть безрезультатними.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK) сказав політичний експерт Олександр Солонтай.

«Наявність чи відчутність закону про імпічмент нічого не вирішує, навіть за рік до виборів. Тим паче, в умовах діючого парламенту, де Порошенко має більшість. Все одно ця Верховна Рада не проголосує у підтримку імпічменту. Тому закон і мітинг на його підтримку справді зараз не мають ніякого значення», – говорить гість програми.

Боротьба людей за створення закону про імпічмент президенту – помилкове місце докладання зусиль, вважає політичний експерт.

«Краще б для того, щоб ми могли створити альтернативну владу, всі зусилля і енергія були спрямованими на села та містечка заради того, щоб побудувати там мережу альтернативної політики. Це б означало формування влади без руки олігарха. Виглядає це так: люди об’єднуються у політичні громади і разом обговорюють політичні процеси в країні», – розповідає Солонтай.

Політичний експерт підкреслив, що українці самі собі шкодять, коли хочуть знести представників однієї влади, а кандидатів на заміну не мають.

«На виборах постане питання: «Які політичні сили візьмуть у них участь?». Повториться давня пісня. Революціонери скажуть, що не готові піти працювати депутатами, міністрами, але хочуть чесної влади. Такої в Україні, як ми знаємо, немає. То, може, тим людям, яким кортить робити революцію, перед тим варто зробити політичне об’єднання, висунути своїх кандидатів, запропонувати альтернативу? Бо ж зараз виходить так, що ми робимо революцію заради тих, хто у ній участі не бере. Це для Садового, Тимошенко, Гриценка, Ляшка та інших. Революціонери зносять владу і не дають відповідь на питання «навіщо?». Для себе? Ні. Заради тих, хто стоїть за цими процесами? Теж наче ні. Значить виходить, що ми отримуємо кота у мішку? Ми зносимо одних і не знаємо, хто на їх місце прийде. Вибачте, я вважаю, що це шкідливо. Чому? Бо зараз для нас імпічмент президенту, розгін парламенту не є крайньою необхідністю», – пояснює гість програми.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-24 03:31 :23