Новини » Світ

У Нігерії завадили терористам захопити місто на саме Різдво

Фото: voanews.com

Солдати нігерійської армії зірвали спробу джихадистів з угрупування «Боко Харам» захопити найбільший північно-східне місто Майдугурі в Нігерії на Різдво.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Voice of America.

«Терористи приїхали на кількох пікапах і напали на військових в Молу, які відкрили у відповідь вогонь і відбили атаку з допомогою повітряної підтримки. Було ясно, що вони хочуть захопити контрольно-пропускний пункт і увійти в місто, щоб викликати хаос», – заявив офіцер армії Нігерії в Майдугурі.

Бойовики використовували для прикриття конвой цивільних машин. В результаті бою, що зав’язався терористи були витіснені урядовими військами.

Нагадаємо, що «Боко Харам» – радикальна ісламістська організація, яка вважає своєю метою запровадження шаріату на всій території Нігерії і викорінення західного способу життя. Учасники «Боко Харам» ініціюють безлади в країні, нападаючи на християнські церкви і поліцейські відділки.

За вісім років з початку боротьби з «Боко Харам» в Нігерії загинуло 20000 чоловік і ще 2,6 мільйона чоловік стали біженцями. В останні місяці з боку джихадистів почастішали напади на військові і цивільні об’єкти. Сплеск військових дій пояснюється відчайдушним пошуком «Боко Харам» зброї і продовольства після ряду операцій, проведених урядовими військами, в результаті яких були відрізані постачання бойовикам необхідних предметів.

Loading...