Новини » Регіони

У грудні на водоймах Волині загинули четверо людей

Хоча купальний сезон давно закінчився, але на водоймах Волині тільки в грудні загинули чотири людини.

Про це йшлося 26 грудня під час оперативки в облдержадміністрації, – повідомили IA ZIK у відділі інформаційної політики ОДА.

За словами начальника управління ДСНС в області Володимира Грушовінчука, на Волині з початку року виникло 1,1 тисячі пожеж, внаслідок яких загинула 31 людина. Як результат – вогнем знищено та пошкоджено 781 будівлю, 115 одиниць техніки. Основні причини виникнення пожеж: необережне поводження з вогнем (495 випадків), порушення правил експлуатації електроустановок (339 випадків) та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення (131 випадок).

«Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, працівники управління ДСНС у Волинській області закликають громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті, адже загрозу краще попередити, ніж мати справу з її наслідками», – зазначив Грушовінчук.

Він нагадав правила зі встановлення новорічної ялинки в оселях.

Насамкінець Грушовінчук повідомив, що упродовж 2017 року волинські водойми забрали життя півсотні людей, 6 з яких – діти. Незважаючи на те, що купальний сезон давно скінчився, люди й досі гинуть. Так, у грудні втопилося 4 людини. Відтак, управління ДСНС в області вкотре застерігає любителів зимового відпочинку на водоймах про страшну небезпеку, які ті несуть. Саме тому необхідно посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо правильного поводження на водоймах та дотримання правил протипожежної безпеки.

Loading...