вівторок, 26 грудня, 2017, 12:59 Суспільство
Щоб вийти на іноземний ринок, акторам потрібно постійно вчитися, – Троїцький

У Сполучених Штатах Америки навіть найвідоміші кінозірки мінімум раз на два роки їздять на навчання для вдосконалення своєї акторської майстерності та ще й самі його оплачують. За цей час вони роблять різноманітні етюди, проходять тренінги, щоб відповідати високому рівню. Тому українським колегам потрібно брати приклад і теж вдосконалюватись.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним (щопонеділка о 21:30 на телеканалі ZIK) говорив режисер Влад Троїцький.

«Для того, щоб добре грати у кіно чи театрі, у людини повинен бути якісний дегустатор. Тобто з одного боку, ґрунтовна критика, а з іншого – якісна освіта. Наприклад, в Америці саме зірки першої величини мінімум раз на два роки їдуть майже на місяць на навчання для того, щоб зробити абгрейд своєї акторської майстерності. Там вони роблять етюди, проходять тренінги, щоб відповідати певному рівню», – розповів Троїцький.

Також він сказав про те, що ці тренінги оплачують самі актори. Адже таким чином вони підтримують добру форму.

«Уявляєте, усілякі Де Ніро їдуть і вчаться. Це просто школа, вони за це платять гроші для того, щоб тримати себе у тонусі. Звичайно, що після цього вже можна говорити про зовсім іншу конкуренцію», – сказав Влад Троїцький.

Він вважає, що потенційно українські актори можуть вийти на світовий ринок. Але для цього вони повинні увійти у професійний контекст та вдосконалюватись. Він похвалився, що його студенти уже отримують схвальні відгуки від іноземних режисерів.

«Нещодавно мої студенти із «ДахаБраха» грали на одній із головних сцен Берліна, яка дуже подібна до нашого театру ім. І. Франка. Ми отримали дуже хорошу критику, адже режисер з Німеччини сказала, що все прекрасно.  Також, якщо говорити про музичну історію, то, звичайно, ми можемо бути поза конкуренцією. Бо той успіх, який супроводжує «ДахаБраха» та «Dakh Daughters» і вже новий проект «ЦеШо», є проривним у світі. Вже наступного року  «ЦеШо» запрошений у двомісячний тур Америкою, на гастролі у Францію, Німеччину», – додав Троїцький.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 13:07 :17