Новини » Економіка 26 грудня, 2017, 18:30
Семенченко: Жодна страшилка влади щодо блокади Донбасу не збулася

Неправдива інформація у ЗМІ про те, що блокада шкодить Україні – це масштабна підготовка влади до того, щоб задовольнити вимоги своїх російських друзів.

Про це зауважив народний депутат України Семен Семенченко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

«Порошенко був змушений узаконити блокаду, оскільки стало зрозуміло, що більшість українців підтримують припинення торгівлі з ворогом. До того ж, після силових дій правоохоронних органів проти учасників блокади почалося блокування обласних адміністрацій та мітинги по всі Україні», – нагадав учасник блокади Семенченко.

Він зауважив, що з моменту блокади минув рік, і зараз координатор штабу блокади Анатолій Виногродський перебуває по сфабрикованому обвинуваченню в Маріупольському СІЗО, а начальник штабу змушений хвилюватися за свою безпеку.

«Начальник штабу блокади перебуває під нашою охороною, оскільки ми припускаємо, що він серед тих людей, яких спробують викрасти», – підкреслив народний депутат.

«Щодо самої блокади, то агресор, Росія, вчора в особі Гризлова висловила свої побажання для друзів-колаборантів в українському парламенті та на Банковій», – зазначив народний депутат.

Зокрема, Росія заявила, що в економічній сфері буде наполягати на знятті економічної і транспортної блокад Донбасу.

Відтак депутат пояснив, що неправдива інформація у ЗМІ про те, що блокада шкодить Україні – це масштабна підготовка влади до того, щоб задовільнити такі вимоги своїх російських друзів.

«Результати блокади є виключно позитивними, до того ж, висувалася не тільки одна вимога – звільнити полонених, а й припинити торгівлю з ворогом. Відтак, Україна змогла зменшити більш ніж удвічі споживання антрациту, який видобувається тільки на окупованих територіях.

Натомість доходи бюджету були збільшені на 26 мільярдів гривень, оскільки Україна припинила відшкодовувати корупційне ПДВ підприємствам на окупованих територіях. Тому жодна страшилка влади щодо блокади Донбасу не збулася», – підсумував Семен Семенченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-18 23:45 :22