вівторок, 26 грудня, 2017, 12:46 Політика
Проголошення незалежності України у 90-х було лише формальністю, – Солонтай

Після революції українці почали боротися за свободу, а відтак здобули справжню незалежність. Одним із доказів цього є наш розвиток, що кардинально відрізняється від російського.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK) сказав політичний експерт Олександр Солонтай.

Експерт переконаний, що тільки після революції ми отримали незалежність.

«Існує думка, що в Україні після революції стало гірше. Ми не маємо долара по вісім, є війна на сході, зубожіння економіки, ще гірший режим. Я з цим зовсім не згідний. Ситуація виглядає так: завдяки Майдану Україна справді отримала незалежність. Адже сам факт війни з Росією свідчить про те, що наші напрямки розвитку розійшлися», – коментує експерт.

Солонтай зазначив, що проголошення незалежності України у дев’яностих було лише формальністю.

«Такого прориву, як зараз, не було в дев’яностих. Тоді Україна формально оголосила незалежність, а реально залізла в СНД. При Кучмі теж українці добра не знали, адже він бігав на поклони до Кремля. При Ющенку ми не були вільними. Нагадаю, тоді парламент не зміг проголосувати за рішення про вступ до НАТО. Це все свідчить про те, що Україна сама по собі незалежною не була», – пояснює гість студії.

Саме Євромайдан був рубіконом до поняття «свобода», наголосив політичний експерт.

«У людей з’явилося реальне прагнення жити у вільній державі. Підтвердженням цьому стали угода про асоціацію з ЄС, безвізовий режим, а також посилення економічних стосунків із заходом. До того ж, ми тримаємо лінію фронту, не даючи Росії окупувати решту території», – додає Олександр Солонтай.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 10:51 :48