вівторок, 26 грудня, 2017, 13:50 Політика
Люди мають об’єднуватися навколо ідеї, а не персони, – Солонтай

Проблема українського суспільства у тому, що воно хоче йти за лідерами та месіями. Цього слід позбутися, а самим громадянам об’єднуватися у різноманітні суспільно-політичні громади.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK) сказав політичний експерт Олександр Солонтай.

«Політики переважно закликають об’єднуватися людей довкола своєї персони. Мовляв, вони є лідерами народу і готові повести усіх вперед. Багато громадян радо пристають на такий заклик. На жаль, такою є правда. Проте, я вважаю, треба перестати сподіватися, що з’явиться якийсь месія. Доцільно об’єднуватися у структури, де люди матимуть права і обов’язки», – говорить гість студії.

Перед тим, як висувати політичних лідерів на посади, їх потрібно перевіряти, звертає увагу Солонтай.

«Вибори мають бути відкритими. Ще перед їхнім стартом пропозиції стосовно кандидатів треба обговорити і лише тоді їх висувати. Так робить увесь цивілізований світ. В інших країнах ніколи наперед не знають точно, хто буде балотуватися. Але ось у нас лідер закликає об’єднатися довкола нього, а не навколо правил, ідеології програми. Тому заздалегідь стає очевидним те, що той, хто переможе, не буде добрим представником влади», – каже політичний експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 20:14 :36