Новини » Економіка 26 грудня, 2017, 23:10
Альона Бабак пояснила різницю у встановленні тарифів від монополістів та всередині будинку

Жителі міст не можуть впливати на тарифи мопополістів поза межами будинків. Проте, можна позбавитись від їх впливу в межах багатоквартирного будинку, адже мешканці будуть домовлятися про тарифи з компанією, яку вони обрали.

Про це в ефірі програми «Zіткнення« Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Альона Бабак відповідаючи на запитання, як населенню можна позбавитись від монополізму постачальників комунальних послуг.

«Таких монополістів, як водоканал ви не позбавитесь. Але можна позбавитись від їх впливу в межах багатоквартирного будинку. Коли готувався закон про житлово-комунальні послуги, до мене в комітет приходили люди з декількох асоціацій житлово-будівельних кооперативів, вони сказали, що вони монополісти на обслуговування внутрішньобудинкових мереж і нікого не пустять у свій будинок. Вони можуть і далі обслуговувати самостійно ці мережі своїм житлово-будівельним кооперативом. Тобто зараз буде вибір відповідно до нового закону», – наголосила Бабак.

Також пані Бабак додала, що не знає скільки люди будуть сплачувати відповідно до змін, тому що все, що буде в межах будинку це є договірна ціна між між власниками і тим, кого люди оберуть. Все що стосується води і тепла за межами будинку – це регульована монополія і на неї вплинути важче.

«У нас є органи такі, як мер для невеличких міст, або НКРЕКП для великих міст. І тут також треба шукати всі інструменти впливу. На мера впливають через вибори, на НКРЕКП через закон. І ми будемо намагатися контролювати виконання норм закону відповідно до громадських слухань», – запевнила народна обраниця.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 16:25 :16