Новини » Політика

Віталій Купрій: «Приватбанк» був націоналізований протиправно

Інформація, відображена в звітах відомих міжнародних аудиторських компаній, підтвердила, що «Приватбанк» абсолютно не мав проблем у платоспроможності.

Про це заявив народний депутат України Віталій Купрій у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Ведуча програми зауважила, що цього тижня суд Лондона заарештував усе майно бізнесмена Ігоря Коломойського. Це стало несподіванкою, оскільки протягом останніх півроку в Україні Коломойський та його партнери суди щодо націоналізації «Приватбанку» переважно вигравали.

Преса припускає, що така прихильність українських судів – це наслідок зустрічей Коломойського з генпрокурором України Юрієм Луценком. Відтак, чи можливе повернення «Приватбанку» Коломойському?

«Мені наразі нічого не відомо про повернення банку. Проте є всі підстави вважати, що він був протиправно націоналізований. Адже і законодавча база цього не дозволяла зробити, а також інформація, відображена в звітах відомих міжнародних аудиторських компаній, підтвердила, що банк абсолютно не мав проблем у платоспроможності», – підкреслив Купрій.

Відтак народний депутат вважає, що була штучно створена ситуація, яку використала влада для усунення своїх конкурентів.

«Що відбулося насправді? Голова Нацбанку України пані Гонтарева почала закручувати гайки та створювати штучні умови для банкрутства банків, щоб встановити контроль за цією системою. І Петро Порошенко однозначно це використав, щоб позбавити впливу відому людину», – прокоментував Віталій Купрій.

Читайте також: Антикорупціонер розповіла про схеми Коломойського із «Приватбанком»

Loading...