субота, 23 грудня, 2017, 16:45 Економіка
У 2018 році почнеться будівництво заводу з виготовлення боєприпасів, – Степан Полторак
У 2018 році почнеться будівництво заводу з виготовленням боєприпасів, – Степан Полторак
У 2018 році почнеться будівництво заводу з виготовленням боєприпасів, – Степан Полторак

Уже виділено 1 мільярд 400 мільйонів гривень на початок будівництва заводу. Передусім, він виготовлятиме боєприпаси старого зразка для Збройних сил України.

Про це в ефірі проекту військових журналістських розслідувань «Стежками війни» (щосуботи о 16:00 на телеканалі ZIK) розповів міністр оборони Степан Полторак.

«Декілька місяців тому ми ухвалили рішення виділити 1 мільярд 400 мільйонів гривень на початок будівництва заводу з виготовлення боєприпасів, передусім дефіцитних. Зараз маємо достатньо озброєння, щоб ЗСУ виконували поставленні перед ними завдання», – заявив гість програми.

Міністр оборони наголосив: завод поповнюватиме дефіцитні запаси старого зразка. А по мірі закупок нового озброєння – будемо виготовляти і боєприпаси і до них.

«У 2018 році плануємо почати будівництво цього заводу боєприпасів. Але, зазначу, що 1 мільярд 400 мільйонів гривень – це не всі потрібні кошти. В нас є розуміння поетапного процесу. Але, зрештою, цей завод забезпечить безперервне постачання боєприпасів для ЗСУ», – каже Полторак.

Міністр оборони зазначив, що програма, згідно якої українська армія має перейти до стандартів НАТО ухвалювалася багатьма українськими і міжнародними експертами.

«Стратегічний оборонний бюлетень – це графік того, що ми маємо зробити протягом місяця чи року. У його підготовці брали участь багато експертів зі Сполучених Штатів Америки та Альянсу. Втім, сьогодні в Міністерстві оборони більше 60 радників, які допомагають нам працювати, реформувати Збройні Сили, а також вивчати оборонний досвід інших країн», – розповів гість студії.

Степан Полторак наголосив на тому, що цього року Міністерство оборони виконало майже усі поставлені цілі.

«Загалом, ми виконали свої завдання на 90%. Переважно були труднощі із ухваленням законодавчої бази. Наприклад, на жаль, до сьогоднішнього дня не прийнятий закон про військову поліцію, який дуже нам потрібний. Тому ми не можемо працювати максимально ефективно», – пояснює Степан Полторак.

Читайте також: США остаточно визначилися із наданням Україні зброї

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 21:34 :01