Новини » Світ 23 грудня, 2017, 8:46
Путін приготувався до реваншу в Європі

План лідера французького «Національного фронту» Марін Ле Пен про руйнування Євросоюзу показує, що Кремль збирається здійснити реванш.

Про це йдеться в блозі журналіста Олександра Демченко на «Обозревателе».

«Не так давно в Празі відбувся один досить-таки важливий захід, на що мало хто звернув увагу, – чергова конференція лідерів ультраправих сил. Чому цей форум був такий важливий? Та тому, що там вперше була запропонована концепція подальшого «розвитку» Європейського Союзу. Втім, я неточно висловився, так як ідея правих полягає якраз в тому, що ніякої співдружності взагалі не повинно існувати», – розповів журналіст.

Читайте також, Готує росіян до війни: мережу насторожило відео виступу Путіна

Він нагадав, що Ле Пен хоче запустити план в дію після можливої ​​перемоги на виборах в Європарламент 2019 року.

«Вони будуть в силі скасувати ті важливі рішення, які в кризові часи утримують Євросоюз від розвалу. Тим часом ми повинні говорити не стільки про бажання ультраправих підірвати підвалини вільної Європи, скільки про бажання їх спонсора, Володимир Путіна, розвалити сам проект, довівши таким чином, що його ідеологія, яка скріплена війною і тотальної бідністю, куди краща європейських цінностей», – зазначив Демченко.

За його словами, пропозиції про ліквідацію інститутів ЄС і про створення унії – це ідеї, які виходять із Кремля.

«І, до речі, оголошені радикалами плани по «захопленню влади» в Європарламенті необхідно також сприймати з точки зору агресивних і гібридних дій Москви, адже очевидно, що саме російське керівництво буде вливати значні кошти для підтримки популістів на виборах 2019 року», – підкреслив він.

Демченко підкреслив, що «лідери» ультраправих, які виступали на форумі, виконуватимуть команди лише з Москви, «з Кремлівського палацу, якщо вже бути зовсім точним». Він зазначив, що їх бажання вразити європейські інституції є серйозним приводом для роздумів.

«Адже очевидно, що Кремль все-таки збирається втілити в життя план по здійсненню реваншу», – резюмував він.

Читайте також, Йолкін показав, як Путін святкує свою перемогу на виборах

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 10:06 :45