live
Новини » Політика

Олеся Бацман: Нині прийшли до ZIKу, а завтра – до «Гордон» і «Цензор»

Журналісти повинні реагувати на будь-які спроби тиску та «наїзду» на свободу слова, інакше це може перетворитися у цвинтар ЗМІ.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявила головний редактор інтернет-видання «Гордон» Олеся Бацман.

Гостя програми вважає, що чи не єдине досягнення і першого, і другого Майдану – це свобода слова. Олеся Бацман навела як приклад видання «Гордон» чи «Цензор», де ніхто не робить вказівок щодо редакційної політики.

«Але тим гостріше ми як колеги, як журналісти, повинні реагувати на будь-які спроби тиску і будь-які спроби «наїзду» на свободу слова і змінити цю ситуацію», – переконана Олеся Бацман.

Гостя програми зауважила, що її завжди вражало ставлення у журналістському цеху один до одного, і зазначила, що хотіла б, щоб воно змінилося.

«Бо замість того, щоб підтримувати один одного, ми дуже любимо так: а, цього закрили, чудово… Ми зараз собі перекинемо його аудиторію і будемо себе краще почувати», – зазначила головний редактор.

Саме так чинять, каже Олеся Бацман, замість того, щоб змагатися контентом та якістю, і таким чином боротися за аудиторію, як би і мало відбуватися.

«І ми таким чином стаємо дуже немудрими, коли так поводимося. Бо сьогодні прийшли до ZIKу, учора прийшли до NewsOne, завтра прийдуть до нас, післязавтра прийдуть до «Цензора» і так далі. Це може перетворитися у цвинтар ЗМІ», – попереджає Олеся Бацман.

Головред інтернет-видання «Гордон» закликала об’єднуватися, реагувати і не боятися говорити про тиск.Loading...
Loading...
Loading...