Новини » Економіка 22 грудня, 2017, 23:17
Договір щодо управління ГТС України можуть підписати у ІІІ кварталі 2018 року, – Коболєв
Андрій Коболев
Андрій Коболев

Підписання договору на управління газотранспортною системою (ГТС) України з міжнародними партнерами можливо в третьому кварталі 2018 року.

Про це сказав голова правління НАК «Нафтогаз України Андрій Коболєв, – повідомляє РБК-Україна.

«Ми вважаємо, що це можна почати робити приблизно з третього кварталу 2018 року. Ми пропонуємо одразу обговорити умови конкурсу у Верховній Раді, щоб вона попередньо сказала: так, це ті критерії, за які ми готові брати партнера. За цими критеріями провести конкурс протягом 3-4 місяців і вже до серпня-вересня остаточно підписати документи з тим, хто виграє конкурс», – заявив Коболєв.

При цьому він повідомив, що в спільному управлінні українською ГТС зацікавлені Eustream (Словаччина)/Snam (Італія) і Gasunie (Нідерланди)/ GRTgaz (Франція).

«Також є зацікавленість від німецької однієї групи. Ми сподіваємося, що в 2018 році, після транзитного трибуналу, ми зможемо від’єднати ГТС від «Нафтогазу», – додав глава правління НАК.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що головою наглядової ради Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на першому офіційному засіданні ради сьогодні, 22 грудня 2017 року, була обрана Клер Споттісвуд.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 22:30 :14