США проігнорують рішення Генасамблеї ООН і перенесуть посольство у Єрусалим, - Ніккі Гейлі

Офіційний Вашингтон не змінить рішення і перенесе своє посольство до Єрусалима попри сьогоднішню резолюцію Генасамблеї ООН, яка оголосила недійсним рішення США визнати Єрусалим столицею Ізраїлю.

З такою заявою виступила в четвер під час спеціального пленарного засідання Генасамблеї постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі, повідомляє Укрінформ.

«Америка розмістить своє посольство в Єрусалимі – такою є воля американського народу, і це правильне рішення. Жодне голосування в ООН не змінить нашого рішення», – заявила представник США.

Водночас вона підкреслила, що голосування Генасамблеї «змінить те, як американці ставитимуться до ООН і до тих країн, які проявляють неповагу до США в ООН».

Як повідомлялося, Генеральна асамблея ООН під час екстреної пленарної зустрічі в четвер ухвалила резолюцію із закликом зберегти статус Єрусалима незмінним на противагу позиції США щодо визнання цього міста столицею Ізраїлю.

Документ підтримали 128 країн, дев’ять виступили проти, а 35 утрималися. Україна в голосуванні участі не приймала.

Нагадаємо, що напередодні Ніккі Гейлі повторила шантаж Трампа щодо країн, які не голосуватимуть в ООН як хоче США. Вочевидь, йому піддались лише деякі країни.

Loading...