Новини » Політика 21 грудня, 2017, 19:54
Нардеп про заяву Данилюка: Міністр вийшов із дуже серйозними звинуваченнями

Якщо ці докази є такими, що реально ґрунтуються на об’єктивних даних, то очевидно, що суспільство не готове закривати очі, тим паче на такі серйозні заяви. Адже статус міністра фінансів, як мінімум, моментально привертає увагу до його слів.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив нардеп Леонід Ємець, коментуючи заяву міністра фінансів щодо відставки Генерального прокурора.

«Міністр Данилюк вийшов із дуже серйозною заявою. З його слів очевидно, що є ознаки кримінального правопорушення. Більше того, якщо у нього є докази, він зобов’язаний не просто виходити і розповідати про гіпотетичну відставку, а він це ще й робить на останніх засіданнях парламенту, відповідно, навіть підняти питання про відставку Генерального прокурора раніше буде просто неможливим.

Так от, він має виходити і, якщо це не голослівні заяви просто для того, щоб прикритися, якщо у нього є дійсно докази того, що прокуратура працює у зв’язці з якимись особами проти української держави, він зобов’язаний звернутися до суду», – заявив нардеп.

Разом з тим народний обранець зауважив, що нинішнє суспільство не готове закривати очі на такі серйозні заяви.

«Я впевнений, що перспективи будуть. Якщо ці докази є такими, що реально ґрунтуються на об’єктивних даних, то сьогодні суспільство очевидно що не готове закривати очі, тим паче на такі серйозні заяви. Адже статус міністра фінансів, як мінімум, моментально привертає увагу до його слів.

Якби це сказав звичайний громадянин, про це не говорили б настільки гучно. Але зараз зам’яти це не вдасться. Єдине питання, відповідь на яке я зараз хочу почути, чи це голослівна заява, чи він дійсно має ґрунтові докази цієї заяви?», – додав Леонід Ємець

Як повідомлялося, міністр фінансів Олександр Данилюк вимагає відставки генпрокурора Юрія Луценка через затягування справ щодо ПриватБанку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 23:40 :08