Новини » Політика 20 грудня, 2017, 19:09
Такі речі, які сьогодні робив пан Каплін, це та ситуація, яка вигідна владі, – Мустафа Найєм

Нині триває передвиборчий процес, і багато партій, які не мають імені або мають розпорошену аудиторію, або ж які хочуть підвищити свій рейтинг, будуть знаходити незадоволених громадян і виводити їх на акції протесту.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) зазначив народний депутат України (фракція БПП) Мустафа Найєм.

Нагадаємо, народний депутат і лідер Соціалістичної партії Сергій Каплін та його прихильники увірвалися до приміщення Міністерства юстиції України та виламали двері до приймальні очільника Мін’юсту Павла Петренка з вимогою розблокувати роботу Соцпартії.

Мустафа Найєм зазначив, що будь-який процес можна девальвувати тим, що перегинати палицю або робити неадекватні речі.

«Є багато людей, які хочуть виходити (на акції протесту. – Ред.): хто за тарифи, хтось, як ми, наприклад, за антикорупційний суд і виборчі права. І в будь-якому разі, це протест. Його можна так видавати – я думаю, що такі речі, які сьогодні зробив пан Каплін, це та ситуація, коли це вигідно владі», – зазначив Мустафа Найєм.

Гість програми пояснив, що тепер влада подаватиме будь-який протест як деструктивний процес.

«Якщо люди виходять – правильні-неправильні, ті чи не ті, за або проти – влада буде казати: дивіться, вони дестабілізують процес і показувати такі кадри, хоча там можуть стояти зовсім інші люди», – зазначив Мустафа Найєм.

Політик також наголосив, що українцям слід звикати до думки, що протести – це нормальне явище, і вони відбуваються у кожній демократичній країні. Мустафа Найєм зауважив, що кожен протест порівнюють із Майданом, хоча цього не слід робити. Майдан, з його слів, був унікальним явищем.

«А протести будуть. Більше того, ми розуміємо, що йде передвиборчий процес, і багато партій, які не мають імені або мають розпорошену аудиторію, або які хочуть підвищити свій рейтинг, будуть знаходити незадоволених громадян і виводити їх на акції протесту. Це теж демократичний процес», – зазначив Мустафа Найєм.

Політик наголосив, що деструктивні речі, як-от захоплення державних будівель, побиття чиновників, – це те, що робити не слід.

На його думку, протести – це ефективний процес, вони мають відбуватися, але не все потрібно порівнювати із фарсом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 04:36 :15