середа, 20 грудня, 2017, 10:03 Політика
Політик: Для всіх сепаратистів має діяти формула «суд – втрата паспорту – в’язниця»

Відсутність рішення про позбавлення громадянства України керівників сепаратистських та окупаційних режимів у Криму і на Донбасі фактично означає офіційний дозвіл Києва на діяльність у нашій державі «5 колони» Кремля. Це дозволяє різного роду сепаратистам та пособникам окупантів відчувати себе безкарними.

У цьому переконана профспілковий діяч та голова Харківської обласної організації політичної партії «Новий час» Тетяна Гаєва, повідомляється на офіційному сайті партії.

Так політик прокоментувала повідомлення адміністрації Президента, що ватажки терористичних угруповань «ДНР» та «ЛНР» Олександр Захарченко та Леонід Пасічник досі є громадянами України. Це ж стосується і колишнього ватажка луганських бойовиків Ігоря Плотницького, а також призначених Росією керівників анексованого Криму Сергія Аксьонова та Володимира Константинова.

«Більше того, відсутність закону про автоматичне позбавлення українського громадянства всіх, хто зазіхнув на територіальну цілісність України, спонукає людей на окупованих територіях йти служити окупантам. Як показує досвід дочки Леоніда Пасічника, їй нічого не заважає шикарно жити в українському Харкові, поки її батько дає накази вбивати українців на фронті», – зазначила профспілковий діяч.

«І це не лише на окупованих територіях. Сепаратисти різної масті та агентура Кремля на підконтрольній України території можуть собі дозволити активізувати свою діяльність. Вони знають, що вони залишаться громадянами України, будуть отримувати українські соціальні виплати. Тобто підривати Україну зсередини, за українські гроші», – підкреслила голова Харківської ОО «Нового часу».

«Вихід з цього становища один. Будь-хто, хто вчиняє дії або закликає до порушення територіальної цілісності України, має бути позбавлений громадянства України. Вихід простий. Ти сепаратист – тоді: суд – втрата паспорту – в’язниця. Альтернативи в нас немає», – підсумувала Тетяна Гаєва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 09:57 :27