Новини » Політика 20 грудня, 2017, 18:27
Депутат Євтушок: У Раді – мотлох законопроектів

Головна і найперша вимога до влади – припинити знущання над власним народом.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (фракція «Батьківщина») Сергій Євтушок.

Нагадаємо, третій президент Грузії, лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі звернувся до Президента України Петра Порошенка із закликом добровільно скласти повноваження очільника держави.

Сергій Євтушок наголосив, що політична сила, яку він представляє, підтримує вимоги мітингувальників та має ширший спектр вимог, аніж у тих, хто виходить на акції протесту. А головна і найперша вимога до влади – припинити знущання над власним народом.

Гість програми пояснив, що люди готові виходити на вулиці через знущання над ними:

«Це ті антиреформи, які проводяться, цілий мотлох законопроектів, дві третини з яких – лобістські, які нищать країну. Це корупційні скандали, один за одним, починаючи із головного – керівника держави Петра Олексійовича Порошенка… і закінчуючи найнижчим чиновником. Ось що людей дратує. Вони не розуміють, що далі».

Народний депутат України від Опозиційного блоку Євген Балицький заявив, що влада нині розчарувала і тих, хто стояв на Майдані, і тих, хто був проти Майдану, адже усі чекали змін.

«А ті зміни, які принесла нинішня влада, завдали моральної шкоди, насамперед тим, хто стояв на Майдані», – зазначив Євген Балицький.

Депутат порівняв ситуацію в країні із хворим організмом.

«У нас суспільство нині переживає одну важку проблему – великий обман великого комбінатора Петра Олексійовича Порошенка», – заявив народний депутат та зазначив, що нині українці готові йти за колишнім грузинським президентом, хоча навіть громадянство Саакашвілі нині незрозуміле.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 18:00 :08