В Іракському Курдистані відбулися зіткнення демонстрантів з поліцією: є жертви

В Іракському Курдистані відбулися зіткнення демонстрантів із співробітниками правоохоронних органів, є жертви і постраждалі.

Про це повідомляє DW.

Криваві сутички між поліцією та мітингарями в Іракському Курдистані

«В декількох містах Іракського Курдистану акції протесту проти політики нинішнього регіонального уряду переросли у заворушення сьогодні, 19 грудня 2017 року», – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, поліція і сили безпеки застосували проти агресивних мітингувальників гумові кулі і сльозогінний газ. Наголошується, що в результаті безладів загинули, за різними даними, від 3 до 6 осіб. Ще від 70 до 80 осіб отримали поранення.

Так, протести тривають вже другий день поспіль, але у криваві сутички переросли саме сьогодні. Заворушення сталися в містах Рапарин, Коя, Кіфри, Ранія, Сулейманія, розташованих в однойменній провінції, а також в розташованому в сусідній провінції Ербіль місті Кей-Санджак.

Учасники акцій протесту підпалили серед іншого офіси провідних партій регіону. Такі дії регіональна влада Іракського Курдистану розцінила як неприпустимі, хоча і визнала «легітимне право» мітингувальників на акції протесту.

Через заворушення сили безпеки перекрили автодороги навколо міста Сулейманія. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Буенос-Айресі (Аргентина) відбуваються масові заворушення, пов’язані із проведеною в країні пенсійною реформою, в результаті протестів постраждали понад 160 осіб, з них 88 – поліцейські.

 

Loading...