вівторок, 19 грудня, 2017, 1:10 Світ
У рукописах Ньютона знайдений прогноз з приводу апокаліпсису і названий рік, коли це трапиться

Які тільки прогнози про кінець світу за останні роки не чуло людство. Людям передрікали, що апокаліпсис може статися для них несподівано, або кінець світу трапиться після падіння на Землю величезного метеорита.

Різні сценарії кінця світу малювали древні пророки і святі старці, і навіть сьогодні не втомлюються говорити про те, що людство впритул підійшло до кінця життя, – повідомляє «Діалог».

Сьогодні найбільші питання у вчених викликають теорії фізика Ньютона. І зовсім не тому, що вони межують з фантастикою і далекі від практики. Не варто також забувати, що Ісаак Ньютон довгий час був членом самої таємничої організації – масонської ложі, і своє минуле завжди приховував.

Свої висновки він базував тільки на вченні Біблії і стверджує, що в ній зашифрована дата кінця світу – 2060 рік. Хоча багато експертів сьогодні висловлюються про кінець світу в 2020 році.

Читайте також: Всесвітньо відомий фізик та астроном Хокінг назвав дату кінця світу

Сторінки Апокаліпсису, приховані в рукописних текстах Ньютона, довго лежали на полицях бібліотек Єрусалиму, до них мало хто мав доступ.

Пізніше секретні трактати викупив колекціонер Абрахам Яхуді і книгу перевезли до Лондона.

Відповідно до теорії вченого, останній раз фатальна зміна магнітних полюсів сталася приблизно 12400 років тому, це відповідає сучасній хронології історії Атлантиди і приблизно такі терміни називає Платон.

Як показують його розрахунки, після 2025 року почнеться рух літосферних плит, тобто за три десятиліття вони можуть спровокувати новий виток магнітного колапсу.

Читайте також, «Лист до людства»: 15 000 вчених прогнозують катастрофу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-26 02:42 :11