понеділок, 18 грудня, 2017, 16:02 Політика
Вихід Росії з СЦКК віщує Україні посилення конфлікту на Донбасі, – політолог

Те, що РФ покинула Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, означає, що на Донбасі посилиться конфлікт. Адже вихід із групи знімає з агресора будь-яку відповідальність за воєнні дії на території України.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) говорили політологи Дмитро Разумков і Костянтин Матвієнко.

«Я думаю, що буде додаткова ескалація конфлікту перед Новим роком. Оскільки вихід російських військових із СЦКК скидає відповідальність з агресора», – говорить Дмитро Разумков.

Вихід російських військових із СЦКК ніяк не вплине на ставлення міжнародної спільноти до конфлікту на сході нашої держави, упевнений Разумков.

«Російські війська продовжують стріляти із забороненої зброї. То ж навіщо нам СЦКК? Він же має попереджати такі обстріли! Зараз незалежно від цього центру наші громадяни продовжують гинути на фронті», – підкреслив Костянтин Матвієнко.

Сам центр не виконує своєї місії. Будь-які інші заяви – це політичні ходи, додає Матвієнко.

«Очевидно, Російська Федерація хоче зняти з себе відповідальність за дію їхніх військ на території України. Тепер, коли агресор офіційно пішов звідти – вогневий контакт буде посилюватися», – переконаний політолог Матвієнко.

Нагадаємо, Росія оголосила про намір вивести своїх військових зі Спільного центру контролю і координації на Донбасі. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 09:19 :15