понеділок, 18 грудня, 2017, 20:35 Політика
Ватажки «ЛДНР» та керівники окупованого Криму досі є громадянами України, – АП

Ватажки терористичних угруповань «ДНР» та «ЛНР» Олександр Захарченко та Леонід Пасічник досі є громадянами України. Це ж стосується і колишнього ватажка луганських бойовиків Ігоря Плотницького, а також призначених Росією керівників анексованого Криму Сергія Аксьонова та Володимира Константинова.

Про це свідчить відповідь Адміністрації президента на інформаційний запит «112.ua».

«Матеріали про припинення громадянства України зазначених у запиті осіб на розгляд Комісії при президентові України з питань громадянства в установленому законодавством порядку не надходили», – йдеться в тексті документа.

В АП пояснили, що згідно з законом України «Про громадянство», встановлення належності до громадянства, прийняття рішення про його набуття, ведення обліку осіб, які набули або припинили громадянство, здійснюється Державною міграційною службою, Міністерством закордонних справ, дипломатичними представництвами і консульськими установами.

Відзначимо, в «ЛДНР» вже тривалий час видають власні «паспорти громадян», які на офіційному рівні визнала лише Росія. У Криму з початку анексії півострова масово видавали жителям півострова російські паспорти.

Також нагадаємо, що в’їзд на територію України громадянам з «паспортами ЛДНР», а також паспортами громадянина Росії, виданими в анексованому Криму, заборонено.

Нагадаємо, що в липні 2017 року українського громадянства був позбавлений Міхеїл Саакашвілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 19:01 :28