понеділок, 18 грудня, 2017, 15:55 Політика
У порівнянні із Саакашвілі Порошенко не такий вже й поганий Президент, – політолог

Коли до протестувальників у Росії ідуть правоохоронці, всі розсилають одне одному повідомлення про те, що потрібно розходитись. У нас, коли в 2013-му «Беркут» ішов на Майдан, всі розсилали повідомлення про те, що потрібно згуртуватись. Ми не Росія, нас так просто не розженеш.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) зазначив політолог Кирило Сазонов.

«Є теорія, яку ніколи не можна відкидати, що Саакашвілі працює на Порошенка. Як людина, яка ніколи не любила Петра Порошенка, зараз дивлюсь на його опонента і думаю, що Президент України у порівнянні з ним не такий вже й поганий», – зазначив Кирило Сазонов.

Він також пригадав події Майдану 2004-го та своє спілкування у той час з російськими журналістами.

«Російський журналіст казав, що нам не подобається Кучма, Янукович і чому ми думаємо, що Ющенко буде кращим. На що українець відповів, що якщо нам не сподобається Ющенко, ми його змінимо. Ми не Росія, ми легко міняємо Президента, якщо це потрібно», – заявив політолог.

Він зауважив, що як продемонстрував «ростовський біженець», якщо український президент не хоче йти, ми виганяємо його «копняками під зад».

«Це в Росії, якщо на площу іде «Беркут», розсилають одне одному повідомлення про те, що потрібно розходитись. Якщо у нас іде «Беркут», ми розсилаємо повідомлення, що потрібно збиратись. Це Україна, тут не можна розігнати людей», – наголосив експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-23 14:16 :01