Новини » Львів

У День Святого Миколая радуємо рідних смачними подарунками

Фото: Микола Тис/ZIK

19 грудня українці традиційно святкують День Святого Миколая. Саме цей день для багатьох стає так званим початком новорічно-різдвяної метушні та початком сезону подарунків.

За легендою, покровитель цього свята приходив до дітей і дарував їм солодкі подарунки або, навпаки, залишав під подушкою різочку. Робив це він виключно вночі, щоб ніхто його не помітив. Виявляється, Святий Миколай великий вигадник! Малюки можуть знайти свій сюрприз під подушкою, у чобітку біля дверей, у чоботі під ліжком, у мішечку на вікні або на каміні.

Фото: Микола Тис/ZIK
Фото: Микола Тис/ZIK

Пізніше, у свято стало прийнято радувати всіх – і малих, і дорослих. І щоб воно стало незабутнім та сповненим позитивних емоцій, ми також вітаємо рідних, коханих, друзів і колег. А що може розрадити і зігріти краще, ніж солодощі? Наприклад, пряники. Та не прості, а цілий витвір кулінарного мистецтва, який зроблений та розмальований солодкою глазуррю вручну. Як вам такий подарунок? З казкової львівської майстерні пряників «Юрашки», куди Святий Миколай завітав особисто. Він приніс із собою диво і вже зустрічає гостей. 

Фото: Микола Тис/ZIK
Фото: Микола Тис/ZIK

Дітки розказують йому вірші, загадують бажання та отримують від Миколая гостинці. Адже для нього немає кращого подарунку, аніж в його грудневі іменини радувати малюків, які, сидячи в нього на колінах, так щиро і радісно посміхаються. Про його доброту існує безліч легенд, які розповідають нам про те як у безсонні ночі він підкладав під двері домівок міхи з їжею та солодощами. А вранці споглядав, як такому міху радіють господарі та їхні дітки.

 

Фото: Микола Тис/ZIK
Фото: Микола Тис/ZIK

Тож встигніть порадувати Святого Миколая, завітайте тепер ви до нього у гості. Усі передсвяткові і святкові вихідні до 8 січня – у п’ятницю, суботу та неділю з 13 і до 20 години – він зустрічатиме вас у майстерні

 

Фото: Микола Тис/ZIK
Фото: Микола Тис/ZIK
 

Відтак у вас буде можливість прекрасно провести час у казковій різдвяній атмосфері та придбати смачні подаруночки. Тут ви знайдете безліч варіантів ексклюзивного солодкого подарунка та, навіть, зможете зробити власний пряник на майстер-класі. У цьому вам допоможуть майстри справи! А ще участь у майстер-класі можна подарувати. Спекти і прикрасити власний солодкий подарунок і отримати бонус – незабутні емоції. Тож, даруйте емоції. У період зимових свят львівська майстерня пряників «Юрашки»  із смачного пряного тіста пропонує: пряники у формі сніжинок, Миколайчиків, ялиночок, рукавичок, героїв мультиків, пряничного будиночка тощо. ® 

Фото: Микола Тис/ZIK
Фото: Микола Тис/ZIK


Loading...