Новини » Політика 18 грудня, 2017, 15:26
Саакашвілі оголосив мораторій на подальші марші чи мітинги, – Лозовий

Міхеїл Саакашвілі оголосив, що поки що діятиме мораторій на будь-які марші чи мітинги. Таке рішення ухвалено з огляду на події біля Жовтневого палацу. Проте, це в жодному випадку не означає, що «Рух нових сил» збирається припиняти свої опозиційні акції.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) зазначив член політради «Руху нових сил» Іван Лозовий.

«Ще вчора увечері «Рух нових сил» виступив з чіткою заявою, де засудив усіх провокаторів, які вдалися до насильства. Це чітка і однозначна позиція і нашого лідера, і нашої політичної сили. Те, що суспільство перебуває в стані порохової бочки, це не наша вина», – зазначив Іван Лозовий.

Проте, він зауважив, що це в жодному випадку не означає, що «Рух нових сил» збирається припиняти свої опозиційні акції.

«Опозиція – це дуже важлива частина демократії. Політика без опозиції – це авторитаризм і диктатура. Хоча ми знаємо, що Міхеїл Саакашвілі оголосив, що поки що діятиме повний мораторій на подальші марші чи мітинги, з огляду на те, що відбулось вчора», – розповідає член політради «Руху нових сил».

Окрім цього, він пояснив, як триватиме діалог опозиції з владою, якщо остання доволі радикально налаштована у своєму ставленні і до Міхеїла Саакашвілі, і до «Руху нових сил».

«Будемо намагатись з цим давати собі раду. Ми вже бачили, як пані Геращенко договорилась до того, що вона хоче розпочинати в центрі столиці антитерористичну операцію. Ми цього не допустимо, цього не допустять і люди. Такі заяви демонструють, в якому відчайдушному стані знаходиться влада, яка відчула серйозну загрозу», – заявив політичний діяч.

Він переконаний, що влада має боротися з корумпованими схемами, займатися покаранням винних у вбивствах Небесної Сотні, реформуванням системи оподаткування, створеної Миколою Азаровим.

«За чотири роки нічого з цього не робиться. Багатьом людям це набридло, вони шукають справедливості. Тому влада саме з цими проблемами має боротись, а не робити дурні заяви про якихось терористів в центрі Києва», – вважає Іван Лозовий.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 20:09 :02