понеділок, 18 грудня, 2017, 21:15 Політика
Олесь Доній: Значну частину ультраправих сил контролює СБУ

Поведінка деяких ультраправих сил свідчить про те, що вони контролюються СБУ. Лідерам патріотичних рухів варто звернути на це увагу.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі Z) заявив колишній народний депутат Олесь Доній.

«Я був вчора на мітингу у Києві. Я не дочекався його завершення але за сценою я бачив близько 15 хлопців в балаклавах, які цілеспрямовано стояли перед камерою і показували рукою жест схожий на нацистське привітання. Очевидно, що це були провокатори. На площі здебільшого стояли люди середнього та старшого віку, тобто ті, що пришли осмислено. Ця група абсолютно дисонувала», – розповів гість програми.

За словами пана Донія, така поведінка молодиків є підтвердженням того, що значна частина ультраправих організацій контролюються СБУ.

«Контролюються з часів, коли ультраправий рух ще закидався агентурою КДБ. Це продовжилось і посилилось в умовах незалежної України. Я попереджаю лідерів всіх опозиційних сил. Агентура СБУ працює в середині. Спецслужба може працювати з різними цілями, як на підтримку української державності так і російської. Наприклад лише в Криму на бік ворога перейшло понад 1300 співробітників СБУ. Ще не відома статистика по ОРДЛО але в їх керівництві також є колишні співробітники», – зауважив політик.

На переконання пан Олеся Донія, ця СБУ перенасичена ФСБшною агентурою і з якою метою вони контролюють партії, громадські та ультраправі організації це відомо лише їм самим.

«З цим потрібно вчитися боротися. Це повинна бути системна боротьба але поки що так питання ніхто не ставить. Мені здається, що цю загрозу мало хто розуміє. У нас загроза контролю організацій така ж як це є в Росії», – підсумував пан Доній.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 03:40 :32