понеділок, 18 грудня, 2017, 19:25 Політика
Олена Сотник: Велике злочинне угруповання розповсюджене на всі рівні влади

Те, що багато років відбувалося в українській владі – це не що інше, як зміна організованих злочинних груп, де є свої головні організатори та свої виконавці.

Таку думку висловила народний депутат України Олена Сотник в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

«Президент сьогодні абсолютно точно контролює і СБУ, і Генеральну прокуратуру, і судову гілку влади. Тому все, що відбувається навколо цих органів, відходить від однієї людини. І якби Президент дійсно хотів, щоб ці відомства працювали згідно законодавства, то не втручався у їхню роботу, не використовував їх для власної вигоди й потреби, а також ініціював призначення тих людей, які дійсно є професіоналами», – певна Олена Сотник.

Натомість, додає депутат, наприклад, призначення Юрія Луценка на посаду генпрокурора України – людини, яка немає юридичної освіти та дуже далека від розуміння, чим має займатися Генеральна прокуратура, і яка йшла на посаду як політик та член партійної команди, не може забезпечити належне функціонування ключового органу в судовій гілці влади.

Відтак Олена Сотник підсумовує: те, що багато років відбувалося в українській владі – це не що інше, як зміна організованих злочинних груп, де є свої головні організатори, свої виконавці, і де використовувалися корупційні схеми, схеми підкупу і таке інше.

«Велике злочинне угруповання сьогодні розповсюджене абсолютно на всі рівні влади. І як його можна позбутися я навіть собі близько не уявляю», – підкреслила народний депутат.

Натомість нардеп Віктор Чумак певен, що ця система є нестійкою і вже поступово руйнується. Тому потрібно у певний момент встигнути підхопити країну, щоб вона так само не зруйнувалася.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 22:21 :00