понеділок, 18 грудня, 2017, 15:18 Політика
Одним законом проблем Донбасу не вирішити, – Разумков

Розглядом законопроекту номер 7164 про продовження дії особливого статусу Донбасу, як комплексного, очевидно, що лише зазначеним документ усіх проблем не вирішити. Ймовірно, війна і повернення окупованих територій не закінчаться ні за нинішньої каденції Президента, ані наступної.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політолог Дмитро Разумков.

«На жаль, лише завдяки законопроекту нам не вирішити повністю ті проблеми, які є в Криму, Луганській та Донецькій областях. Також, з того, що мені відомо, текст закону писався у стінах АП. Тому, думаю, що не буде розбіжностей із думкою Президента», – говорить гість програми.

Тільки законом війну не закінчити, а особливо, коли до нього додалися положення щодо Криму, зазначив експерт.

Читайте також: Представники Росії в СЦКК покинуть Україну 19 грудня, – МЗС РФ

«Крим піднімає цей закон на новий рівень. Адже миротворча місія зможе базуватися на території Донецької і Луганської областей, а от поблизу Криму ніхто не дозволить її поставити. Ми можемо вважати цей законопроект комплексним, тобто таким, який має повернути і окуповані, і анексовані землі. Проте, я вважаю, що цього не станеться ні за цієї каденції, ані наступної», – прогнозує Дмитро Розумков.

Крім того, на думку політолога, довкола законопроекту про Донбас багато конспірології, а не реальних планів.

Нагадаємо, Петро Порошенко повернув Верховній Раді із поправкою законопроект 7164 про продовження дії особливого статусу Донбасу. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 10:51 :17