понеділок, 18 грудня, 2017, 19:55 Політика
Не хотілося б, щоб Україна стала розмінною монетою у домовленостях політиків, - Мірошниченко

Не хотілося б, щоб Україна стала розмінною монетою у домовленостях політиків. Дуже цього не хотілося б.

Таким чином нардеп Юрій Мірошниченко у програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK відреагував на скандал у соцмережі через зустріч Генпрокурора Луценка у Нідерландах з олігархом Коломойським.

Народний депутат, який водночас є членом комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності спробував відповісти на питання про скандал не як політик, а як правник. «Є такий принцип законослухняності і сумлінності – він діє до моменту, поки не буде доведене зворотне», – зауважив пан Мірошниченко.

За його словами, якщо б були підстави говорити, що ця зустріч була організована, що Луценко і Коломойський обговорювали перспективи якоїсь кримінальної справи якоїсь, то тоді б можна було говорити про конфлікт інтересів.

«Я розумію, про що натякають соцмережі і політики опозиційні з цього приводу – що в непрозорий спосіб влаштовують договорняки. Але поки що у мене нема підстав так говорити», – підсумував нардеп фракції Опоблок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 03:37 :55