понеділок, 18 грудня, 2017, 14:54 Політика
Люди ідуть на мітинги, бо їм бракує справедливості, – політичний оглядач

Люди не отримали, обіцяної їм після Революції гідності справедливості. Влада все більше зближується з колишніми регіоналами, а реформи зупинилися. Саме цей комплекс проблем виштовхує людей на вулиці.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політичний оглядач Дмитро Сіманський.

«Я дивився на сутички біля Жовтневого палацу і згадував події 2014-го на Грушевського після ухвалення законів 16 січня. Тоді туди рушила частина радикально налаштованих людей. Тоді почалися заворушення, запалали перші автобуси. Лідери Майдану назвали цих людей провокаторами і відправили туди Кличка, щоб він їх вгамував», – розповідає Дмитро Сіманський.

За його словами, він пригадав ці події спеціально для тих, хто зараз розповідає про небажаність насильства і необхідність дотримуватись законів.

«Я хочу сказати, що якщо б не було цих подій на Грушевського, то невідомо, чим би закінчилась Революція Гідності. Я дуже добре розумію тих людей, які зараз находяться біля Саакашвілі та приходять до нього на мітинги. У більшості з них є дуже велика проблема – їм бракує справедливості», – заявив політичний оглядач.

Також він зазначив, що ця справедливість була їм обіцяна після перемоги Революції Гідності і саме за неї вони голосували, обираючи Петро Порошенка Президентом України та чинний склад Верховної Ради.

«Але вони цієї справедливості не отримали. Навпаки вони бачать ознаки повзучого реваншу. Вони бачать, що влада чим далі, тим більше стикується з вчорашніми «регіоналами», а реформи зупинилися. І саме цей комплекс проблем виштовхує людей на вулицю. А хто є лідером цією вулиці, Саакашвілі чи Тимошенко – це вже зовсім інше питання. Але дефіцит справедливості в суспільстві очевидно є», – наголосив експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 09:03 :36