понеділок, 18 грудня, 2017, 22:05 Політика
Екс-командир «Азову»: Реформа МВС абсолютно поверхнева

Пан Аваков чудово знає, що я досить критично ставлюся до всієї поліцейської реформи. У мене на неї свій, абсолютно інший погляд.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів народний депутат України, екс-командир полку «Азов» Андрій Білецький.

Гість програми зазначив, що українські поліцейські сьогодні не освітчені та навіть не знають своїх елементарних прав та обов’язків.

«І пан Аваков знає чудово, що я досить критично ставлюся до всієї поліцейської реформи. У мене на неї свій, абсолютно інший погляд. Однозначно, реформа поліції відбулася, адже у нас немає ДАІ, замінена значна частина патрульно-постової служби на нову поліцію, вони мають інші кашкети та іншого кольору форму», – зазначив гість програми.

Проте, саме на цьому, за словами Андрія Білецького, закінчилася реформа поліції від МВС.

«Вона абсолютно поверхова. Я вважаю, що її потрібно було проводити на іншому людському матеріалі, зокрема на тих, хто пройшов фронт, хто знав, що таке дисципліна і мав почуття відповідальності перед країною», – підкреслив нардеп.

Екс-командир «Азову» вважає, що реформу поліції потрібно було проводити на іншому рівні і в плані підготовки поліцейських.

«Проводилася надзвичайно скорочена підготовка. На першому етапі була ще ця вся гендерна історія, яка зіграла надзвичайно негативну роль. Адже неважливо, яка стать у людини, вона повинна відповідати завданням та задачам, які перед нею були поставлені. І якщо дівчина підходить на цю роботу – будь ласка, але, якщо ви ставите обов’язкових 50%, то виходить позитивна дискримінація. Тоді й свої функції, а це брудна та брутальна робота, поліція виконувати не буде», – акцентував Андрій Білецький.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 11:03 :17