понеділок, 18 грудня, 2017, 21:50 Політика
Білецький: За Калинівку офіцера покарали за недбальство на 2,7 тис. грн, а втрат – на 600 млн дол.

Внаслідок вибухів у Калинівці Україна втратила боєприпасів на суму приблизно 600 мільйонів доларів. Внаслідок цього офіцера покарали за недбальство на 2,7 тисячі гривень, а начальник Генштабу так і залишився на посаді.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, лідер «Національного корпусу», колишній командир полку «Азов» Андрій Білецький.

Гість програми зауважив, що після вибухів на військових складах у Калинівці офіцера покарали за службову недбалість на 2700 гривень. «А Україна втратила боєприпасів на суму приблизно 600 мільйонів доларів, а в Балаклії – на мільярд доларів», – заявив він.

Андрій Білецький наголосив, що начальник Генерального штабу відмовився посилити охорону після рішення РНБО. Так, склади охороняли 12 осіб та розрахунок протиповітряної оборони.

«А начальник Генерального штабу усе ще начальник Генерального штабу», – зазначив гість програми.

Андрій Білецький вважає, що Президента України Петра Порошенка та начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка тісно пов’язують поразки, до яких призвели їхні неправильні розрахунки.

«Я маю на увазі як мінімум Дебальцеве, я маю на увазі випуск колони зі Слов’янська за безумовною домовленістю, я маю на увазі Іловайськ як операцію, я маю на увазі Іловайськ як момент домовленості з росіянами за «коридор», який потім виявився «коридором смерті» для українських військ. Я маю на увазі ДАП, де тривалий час не проводилося жодних фортифікаційних робіт тільки тому, що у нас був «Мінськ»…», – зазначив гість програми.

З його слів, влада чудово розуміє, що за такі речі, накази і рішення, доведеться відповідати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 05:37 :38