понеділок, 18 грудня, 2017, 22:25 Політика
Білецький: Маємо Генпрокурора, в якого від юридичних знань – кримінальна справа і Мізинська колонія

От ми маємо Генерального прокурора, в якого від юридичних знань –кримінальна справа і Мізинська колонія. Але не можна ставити на керівні високі посади людей, які не пройшли фахової підготовки.

Таку думку в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK висловив народний депутат України, екс-командир полку «Азов» Андрій Білецький.

Гість програми зазначив, що на керівні посади країни не можна специфічно призначати людей, а тим більше, непрофесіоналів своєї справи.

«От ми маємо Генерального прокурора, в якого від юридичних знань –кримінальна справа і Мізинська колонія. Але не можна ставити на керівні високі посади людей, які не пройшли фахової підготовки та які не мають професійної історії», – зазначив гість програми.

Що стосується люстрації, то, на думку Андрія Білецького, з одного боку вона була необхідною.

«Адже ми мали шалену «клоаку». І питання не тільки у їхніх політичних поглядах, участі, чи не участі у справах розстрілу Майдану, питання в тому, чи ми із вами знаємо, що наркоторгівлю «кришували» правоохоронці. Тобто, люстрація була потрібна. Але з іншого боку, вона була проведена не професійно. І власне через це не було залишено ту мінімальну кількість кадрів. Навіть Троцький, навіть комуністичні покидьки 18-го року розуміли, що без вчорашнього офіцера не можна виграти громадянську війну», – наголосив депутат.

Разом з тим екс-командир «Азову» додав, що після прийняття закону про люстрацію, кадри в державних органах професійнішими не стали, а рівень корупції сильно не впав. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 15:35 :40