понеділок, 18 грудня, 2017, 21:20 Політика
Андрій Білецький: Не хочемо перетворювати політику у постійний телевізійний фарс

Наше завдання зараз – не створювати інформаційне шумовиння та не перетворювати політику у постійний телевізійний фарс. Наше завдання – це політика реальних справ.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, екс-командир полку «Азов» Андрій Білецький, відповідаючи на запитання ведучої.

Ведуча програми запитала у пана Білецького, чому він не бере участь в акціях протесту та маршах за імпічмент, які проводить Саакашвілі та інші політики. На що нардеп відповів:

«Тому що націоналісти та Національний корпус, який я представляю, а це ті хлопці, чоловіки та жінки, які зробили у свій час революцію і по великому рахунку витягнули на собі перші роки війни, ми пройшли величезний етап і зараз ми справді формуємось та готуємо нову політичну еліту для реанімації країни», – зазначив гість програми.

Окрім того Андрій Білецький розповів, що зараз перед командою його однодумців стоїть конкретне завдання – політика реальних справ.

«Ми вибрали зовсім іншу тактику. І наше завдання зараз – не створювати оце інформаційне шумовиння та не перетворювати політику у постійний телевізійний фарс. Наше завдання – це політика реальних справ», – підкреслив народний депутат.

Екс-командир «Азову» додав, що ще одною метою його команди є стимулювання людей до участі у виборах.

«Ми хочемо привчити людей, країну, націю та виборців до того, щоб голосувати, вибирати та йти за тими, хто робить реальні речі та реальні успіхи, а не за якими є крик», – зазначив Андрій Білецький. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 13:37 :11